big star tenisky
big star tenisky

Tenisky Big Star – s čím je nosit?

K jakým stylům jsou vhodné tenisky Big Star? Tyto boty lze nosit téměř s jakoukoli kombinací oblečení. Tenisky vypadají dobře jak s kalhotami, tak s šaty. Jaké kombinace budou v příští sezóně nejmódnější?


Trendy pro nadcházející sezónu, jak nosit tenisky Big Star?


Nadcházející sezóna bude plná trendů z minulých let, na které se již dlouho zapomíná, aby se nyní vrátily a skočily nejen na přehlídkové mola, ale také do ulic měst. Zdálo by se, že rozšířené kalhoty jsou minulostí a v našich šatnících se už nikdy neobjeví. Mezitím se v nadcházející sezóně stanou kalhoty s rozšířenými nohami populárnějšími než tuby, které jsou pro všechny milovníky módy trochu běžné. Můžete nosit tenisky Big Star s kalhotami zvonového typu? Styl sestávající ze zvonků a tenisek, obohacený o ořezaný top nebo klasické tričko plné barvy, bude určitě hitem nadcházející sezóny. Samozřejmě na tuby úplně nezapomenete, tento model kalhot je tu s námi už tak dlouho, že by ho nemělo nic nahradit. Tenisky Big Star v kombinaci s tuby a sportovní mikinou jsou klasickým sportovním stylem pro lidi všech věkových skupin, kteří se chtějí čas od času oblékat trochu „volněji“. V horkých dnech lze tyto tenisky kombinovat s kraťasy.


Romantické tenisky Big Star – jak je nosit?


Časy, kdy se tenisky nosily pouze s kalhotami nebo kraťasy, jsou naštěstí dávno pryč. Dnešní móda se zaměřuje především na svobodu a pohodlí nošení jednotlivých outfitů. Dnes lze tenisky nosit v kombinaci se vzdušnými, lehkými letními šaty. Nahoře jsou opět květované sukně. Topy a trička můžete nosit v jednotných barvách, nejlépe bílé nebo černé. Tenisky Big Star budou dokonalým doplňkem takového oblečení. Odvážnější dámy, které se nebojí experimentovat s módou různými způsoby, nosí také tenisky k maxi šatům. Tyto boty budou také dobře vypadat s květinovým overalem.


Tenisky Big Star jsou plně univerzální boty, a proto jsou velmi oblíbené u žen všech věkových skupin. Existuje několik bot, které se hodí k tolik stylům jako tenisky. Můžete je nosit jak se sportovními oděvy, tak s lehkými, ženskými oděvy, včetně šatů a sukní. Tyto boty není těžké kombinovat s oblečením, každý módní fanoušek najde uplatnění v bílých nebo černých teniskách Big Star.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *