lodičky dámske
Bez kategorii

Jak si vybrat pohodlné lodičky?

Lodičky  jsou považovány za jeden z atributů ženskosti. Bohužel pro mnoho žen není pár hodin na vysokých podpatcích žádným zlým výkonem. Důvodem je to, že jsme pro naši nohu vybrali nesprávné modely. Neexistují žádné univerzální lodičky, které by vyhovovaly všem. Při nákupu byste měli věnovat pozornost několika detailům, které jsou rozhodující pro pohodlné nošení obuvi.

Velikost není jediná věc, na které záleží

Mnoho žen si vybírá obuv jen kvůli velikosti. Někteří také znají délku svých nohou, takže při online nakupování nebudou padat za oběť nesprávné velikosti. Bohužel výběr vysokých podpatků není tak jednoduchý jako u jiných bot. Jsou to docela otevřené boty a díky patě je lze snadno spadnout z chodidla. Proto je u tohoto střihu obzvláště důležité zvolit správný tvar obuvi. Pokud zvolíme příliš úzké boty, nejen že se budeme cítit nepohodlí, ale můžeme také dostat kuří oka. Pokud jsou příliš široké, klesnou rychlejším tempem. Jedná se o nevýhody, které nemusí být pociťovány při prvním nasazení boty v montážní místnosti a až po dalších krocích. Proto je tak důležité přijít na pár minut do obchodu a pečlivě zkontrolovat fit nohy.

Co jiného určuje pohodlí lodiček?

Kromě dobře zvolené velikosti a tvaru je velmi důležitý materiál obuvi. V případě lodiček   je dobré, když se jedná o přírodní kůži. Má schopnost přizpůsobit se tvaru nohy, takže je velmi pohodlná po prvním roztažení. Přírodní materiály mají také tu výhodu, že jsou propustné, takže se v nich vaše nohy budou méně potit. Stejně důležitá je i výška podpatku. Nestojí za to začít dobrodružství s vysokými podpatky vysokými 10 cm. Stačí 5-6 cm, je lepší na začátku nepřesáhnout 8 cm. Rovněž stojí za výběr tlustších a stabilnějších podpatků. Další důležitou otázkou je stabilizace nohy. Pro začátečníky budou perfektní lodičky  s různými typy ´vázaním  které vám umožní přizpůsobit obuv. Díky tomu máme větší jistotu, že bota nespadne. Posledním problémem je opotřebení obuvi. Na důležitou událost byste nikdy neměli mít nový pár bot, protože by to nakonec mohlo být kuří a bolestivé. Stojí za to je vyjmout předem doma nebo na krátkou procházku.

Lodičky  (https://www.casnaboty.cz/cze_m_Damska-obuv_Damske-lodicky-549.html) nejsou považovány za nejpohodlnější boty, ale některé ženy je mohou nosit celý den bez bolesti. Při nakupování je velmi důležité věnovat pozornost několika věcem a nedívat se jen na velikost. Pro vaše pohodlí stojí za to věnovat více času hledání.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *